Aneta Wołochowicz

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Faktura VAT

O mnie

Lektorka oraz tłumaczka języka francuskiego. Absolwentka filologii romańskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz podyplomowych studiów tłumaczeniowych na Uniwersytecie Warszawskim. Tłumacz przysięgły języka francuskiego. Od ponad 10 lat prowadzę własną działalność w zakresie kursów językowych i tłumaczeń.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2001
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Magister
filologia romańska z przygotowaniem pedagogicznym
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Aneta is a person with all the skills you'd expect from a great teacher such as patience, ability to motivate, adaptability or imagination and at the end of the day, I can see it is not only me working hard. I also should mention here excellent planning and communication skills.

Lessons with Aneta over Skype are always interesting, sometimes really challenging and at the same time enjoyable and in relaxed atmosphere. The key thing naturally is that I'm making significant progress. I cannot recommend Aneta enough.

avatar
Monika Markowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Aneta is a great teacher as working with students is her passion what I saw at the very beginning.
Lessons are organized logical and first parts of every lesson refer to the previous one's so it is not easy to forget what have been discussed :)
She adjusts the pace of learning to someone's needs.
What I like the most is the atmosphere and that Aneta set learning aspects in real life context.
I strongly reccomend Aneta!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2018

Pani Aneta jest profesjonalistka w swoim zawodzie, a jej lekcje przez skypa sa zawsze przemyslane i dostosowane do moich potrzeb.

Skomplikowane zasady gramatyczne przedstawia niezwykle prosto i jesli widzi ze cos sprawia mi problem, wraca do tego wielokrotnie, przy roznych okazjach, az zostanie zrozumiane i wycwiczone.

Pani Aneta znajduje logike tam gdzie inni moi nauczyciele nie potrafili i polecali jedynie wierzyc ze "tak po prostu jest".

Ponadto, jest to przemila osoba, pelna ciepla i empatii ktora sprawila ze lekcje francuskiego sa przyjemnoscia i mam ochote uczyc sie wiecej.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Nauka języka z Panią Anetą to czysta przyjemność. Jest profesjonalna i bardzo sympatyczna. Posiada wiedzę, którą przekazuje w ciekawy sposób. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszej nauczycielki. Polecam naukę języka z Panią Anetą!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2017

Lekcje z Panią Anetą to czysta przyjemność. Język francuski staje się nie tylko umiejętnością, ale również pasją :) Szczerze polecam!

Aneta Wołochowicz

Serdecznie dziękuję za piękną opinię :)))

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2017

Kobieta pelna pasji i usmiechu polecam :)

avatar
KATARZYNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z panią Anetą.Osoba profesjonalna , posiadająca umiejętność pracy z uczniem ,sympatyczna i bardzo cierpliwa.Zajęcia z takim lektorem jak pani Aneta to duży krok do sukcesu osiągnięcia wiedzy i umiejętności mówienia w obcym języku.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Polecam zajęcia francuskiego z panią Aneta. Zajęcia są różnorodne, dostosowane do poziomu ucznia i mogą odbywać się przez Skype.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Lekcje z Panią Anetą przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze. Są różnorodne i obejmują wszystkie ważne zagadnienia: czytanie, słuchanie, pisanie a zwłaszcza konwersacje. Są dostosowane do ucznia i jego potrzeb. Zdecydowanie polecam współpracę!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.